O firmie

fotoaziendaDEFfotoaziendaDEF

NASZE MOCNE STRONY

Zasady rodzinne - Elastyczność - Konkurencyjność – Szybkość odpowiedzi

Zasady rodzinne

Firma powstała w październiku 1981 roku, jest to więc 30 lat pracy, badań, rozwoju i osiągnięć, które w ciągu tych wszystkich lat zawsze były w rękach rodziny, która przekazała pałeczkę nowemu pokoleniu zaledwie parę lat temu. 
Kontynuacja tej drogi przez dwa pokolenia doprowadziła w ciągu ostatnich lat do pełnej restrukturyzacji przedsiębiorstwa z myślą o przyszłości dzięki przemyślanym wyborom optymalizacji pracy i oferty dla Klientów.

Elastyczność oznacza realizację konkretnych i zamierzonych celów, ale także umiejętność dostosowania się do różnych potrzeb rynku.

W dzisiejszych czasach, kiedy czasami cena wygrywa z jakością, konieczne jest wykorzystanie doświadczenia i optymalizacja tych dwóch założeń, żeby móc zaproponować w dobrej cenie produkt o najwyższej jakości, ale także konkurencyjny.

Postępowanie zgodnie z tą zasadą pozwala na to, żeby firma Naster miała dobre wyniki i była konkurencyjna na rynku.

Wynikiem wspomnianej restrukturyzacji technologicznej i strukturalnej jest szybkość odpowiedzi na każde potrzeby lub wymagania Klienta, żeby w jak najkrótszym czasie zapewnić odpowiednie rozwiązania i przedstawić nowe możliwości, które w pełni będą odpowiedały jego wymaganiom.

magazzino-azienda

HISTORIA

storiaGrafico


19 października 1981: powstanie przedsiębiorstwa

Styczeń 1986: pierwszy zakład produkcyjny

Po latach pracy, w których zajmowaliśmy się sprzedażą produktów w sektorze taśm klejących, została podjęta decyzja o bezpośredniej produkcji produktu.

Zostaje uruchomiona pierwsza powlekarka akrylowa oraz pierwszy wydział cięcia w historycznej siedzibie przedsiębiorstwa w Mornico al Serio (Bg).

Styczeń 1996: inauguracja drugiego wydziału powlekania akrylowego i skompletowanie linii cięcia przez wprowadzenie trzech systemów automatycznych i dwóch systemów personalizacji produktu.

Styczeń 2001: ze względu na silną konkurencję tanich produktów chińskich w sektorze taśm klejących oraz konieczności zróżnicowania zaproponowanej gamy produktów, podejmuje się decyzję o produkcji folii zabezpieczającej.

Styczeń 2006: wzmacnia się sektor produkcji folii zabezpieczającej i wdraża własną organizację sprzedaży i kontroli produkcji.

Styczeń 2011: innowacja i modernizacja technologiczna linii powlekania i wydziału cięcia.

Luty 2013: Naster inwestuje i od lutego znajduje się w nowej siedzibie produkcyjnej w Martinengo przy ul. Tonino da Lumezzane, bez numeru, 24057 Bergamo.

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy tego roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby, optymalizując rozmieszczenie linii produkcyjnych i magazynowania, aby znacznie obniżyć koszty wewnętrzne i zapewnić większą elastyczność i lepszą obsługę klientów.

Pracowaliśmy nad polepszeniem szybkiej obsługi klienta dzięki wybudowaniu większego magazynu i optymalizacji szybkości dostaw.

Маj 2014: Nowy komunikat. Uważna filozofia przedsiębiorstwa i firmy, nakierowana na jakość i organizację, dopełniona zostaje nowym, dopasowanym wizerunkiem, a wszystko to dzięki naszemu partnerowi Super!